Pomiary sieci preizolowanych

DO POBRANIA

Lp.Nazwa uslugiOPISDO POBRANIA
1 KALKULATOR Arkusz kalkulacyjny pozwalający na szacunkową ocenę kosztów rewitalizacji systemu alarmowego. Obowiązuje cena ofertowa.
.xltx
2 TRÓJNIK Z TRZEMA DRUTAMI Prezentacja przedstawia jak połączyć druty alarmowe w przypadku montażu trójnika preizolowanego z trzema drutami alarmowymi.
.pps
3 Relacja z VI FORUM DCSP Sprawozdanie z kolejnego corocznego spotkania diagnostów i osób powiązanych z tematyką systemów alarmowych w rurociągach preizolowanych.
.pdf
4 WYPROWADZENIE STANDARDOWE Wejście do suchego obiektu rurociągami z dwoma drutami alarmowymi.
.jpg
5 WYPROWADZENIE DO PUSZKI UKŁAD DWUDRUTOWY W przypadku prowadzenia sygnału do puszki umożliwiającej późniejsze pomiary należy stosować przewody trzyżyłowe typu YDY w pomieszczeniach, względnie YKY w części podziemnej. Zalecany przekrój żyły - 1,5 mm2 lub 1 mm2 .
.pdf
6 WYPROWADZENIE DO PUSZKI UKŁAD CZTERODRUTOWY W przypadku prowadzenia sygnału do puszki umożliwiającej późniejsze pomiary należy stosować przewody pięciożyłowe typu YDY w pomieszczeniach, względnie YKY w części podziemnej. Zalecany przekrój żyły - 1,5 mm2 lub 1 mm2 .
.pdf
7 WYPROWADZENIE Z GRUNTU Wyprowadzamy kablem YKY z żyłą o przekroju 1,5 mm2 bądź 1 mm2. Połączenie żył takie samo jak w przypadku wprowadzania do obiektów. Załącznik przedstawia jedną z możliwości.
.rar
8 WYPROWADZENIE Z GRUNTU CD Kolejne załączniki do tematu wyprowadzeń z gruntu.
.rar