Pomiary sieci preizolowanych

DO POBRANIA

Jednym z większych problemów w diagnostyce rurociągów preizolowanych jest znajomość przebiegu i identyfikacja drutów alarmowych. W tej zakładce można pobrać między innymi rysunki dotyczące tej problematyki.

IX FORUM DRP coraz bliżej. W ramach konferencji zajmiemy się m. in. "ucieczką" transportowanego ciepła spowodowaną zawilgoconą izolacją. Będzie także o sposobie zapobiegania "namnażaniu" się pętli alarmowych powstających przy okazji budowy każdego nowego przyłącza preizolowanego. Więcej w Info. 

Lp.Nazwa uslugiOPISDO POBRANIA
1 TRÓJNIK Z TRZEMA DRUTAMI Prezentacja przedstawia jak połączyć druty alarmowe w przypadku montażu trójnika preizolowanego z trzema drutami alarmowymi. Od pewnego czasu firma Logstor odstąpiła od produkcji tego typu trójników.
.pps
2 WYPROWADZENIE STANDARDOWE Wejście do suchego obiektu rurociągami z dwoma drutami alarmowymi.
.jpg
3 WYPROWADZENIE DO PUSZKI UKŁAD DWUDRUTOWY W przypadku prowadzenia sygnału do puszki umożliwiającej późniejsze pomiary należy stosować przewody trzyżyłowe typu YDY w pomieszczeniach, względnie YKY w części podziemnej. Zalecany przekrój żyły - 1,5 mm2 lub 1 mm2 .
.pdf
4 WYPROWADZENIE DO PUSZKI UKŁAD CZTERODRUTOWY W przypadku prowadzenia sygnału do puszki umożliwiającej późniejsze pomiary należy stosować przewody pięciożyłowe typu YDY w pomieszczeniach, względnie YKY w części podziemnej. Zalecany przekrój żyły - 1,5 mm2 lub 1 mm2 .
.pdf
5 WYPROWADZENIE Z GRUNTU Wyprowadzamy kablem YKY z żyłą o przekroju 1,5 mm2 bądź 1 mm2. Połączenie żył takie samo jak w przypadku wprowadzania do obiektów. Załącznik przedstawia jedną z możliwości.
.rar
6 WYPROWADZENIE Z GRUNTU CD Kolejne załączniki do tematu wyprowadzeń z gruntu.
.rar
7 Podsumowanie VIII Forum DRP W załączeniu podsumowanie VIII Forum DRP i zbiór fotografii z Dnia Pomiarów, wykładów, części praktycznej oraz wieczornej zabawy. Celem części praktycznej było wykazanie wpływu trójnika równoległego w ogóle, a dodatkowo jego wersji produkcyjnej, na popraw
.rar
8 IX FORUM DRP Informacja bieżąca dot. IX FORUM DRP.
.rar

JESTEŚ TAK DOKŁADNY W LOKALIZACJI JAK WIERNY JEST SCHEMAT ALARMOWY